Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών για εκπαιδευτική μονοήμερη εκδρομή

Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών για εκπαιδευτική μονοήμερη εκδρομή

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΠΕΡ. Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                     Μακρακώμη, 28/02/2012
Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΕΠΑ.Λ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
----------------------------------------------------
Ταχ. δ/νση: Εργατικές κατοικίες, Μακρακώμη
Τ.Κ.: 35003
Τηλέφωνο/Fax: 22360-22343 / 22360-23875

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση Υποβολής Προσφορών από Ταξιδιωτικά Γραφεία για Εκπαιδευτική Επίσκεψη Μαθητών του ΕΠΑ.Λ Μακρακώμης.

Το ΕΠΑ.Λ Μακρακώμης δέχεται οικονομικές προσφορές από ταξιδιωτικά γραφεία για την πραγματοποίηση εκπαιδευτικής επίσκεψης των μαθητών του σχολείου στην 111 Πτέρυγα Μάχης Αγχιάλου, στο Βόλο.
Προορισμός: Αγχίαλος - Βόλος
Διάρκεια: 1 ημέρα
Μεταφορικά μέσα: 1 Λεωφορείο 70 Θέσεων
Ημερομηνία αναχώρησης: 13-03-2012
Αριθμός μαθητών που συμμετέχουν: 65
Αριθμός καθηγητών που συνοδεύουν: 3

• 08:00΄: Αναχώρηση από το σχολείο.
  • 10:00΄: Άφιξη στο χώρο της 111 Πτέρυγας Μάχης, Αγχιάλου.
  • 13:00΄: Αναχώρηση για την πόλη του Βόλου.
  • 14:00΄: Φαγητό ? Περιήγηση στην πόλη του Βόλου.
  • 17:30΄: Αναχώρηση από το Βόλο.
  • 19:30΄: Άφιξη στο σχολείο.

Απαιτείται Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και επίσης πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
Ζητείται προσφορά τόσο για το συνολικό κόστος της εκδρομής όσο και το κόστος ανά μαθητή. Οι οικονομικές προσφορές πρέπει να παραδοθούν σε κλειστό φάκελο στο ΕΠΑ.Λ Μακρακώμης αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικώς το αργότερο μέχρι και την Δευτέρα 05-03-2012. Με κάθε προσφορά πρέπει να κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο αυτό διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Αμαλία Ρήγα